Description
Panorama C74-FP-5-SMAP Cable
Panorama C74-FP-5-SMAP Cable
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Brand | Panorama |
| Model Number | C74-FP-5-SMAP |
| Accessory Type | RF Cable Assembly |
| Accessory Connector | SMA, FME |
| Antenna Connector | SMA (M) Straight, FME (M) |
| Cable Length | 5 m (16.4 ft) |