Description
- Antenna Type: Surface Mount / Patch
- Frequency:
- Power Gain: 24 dBi
- Connector:
- Application:
12mm patch with High Gain LNA (24dB)
12mm patch with High Gain LNA (24dB)
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.53 × 0.53 × 0.24 in |
| Brand | Taoglas |
| Model Number | AP.12F.07.0045A |
| Dimensions | 13.4 mm × 13.4 mm × 6 mm (0.53 in. × 0.53 in. × 0.24 in.) |
| Temperature | -40° to 85°C |
| Mounting | SMD/SMT/Patch |
| Antenna Type | Surface/Patch Mount |
| Gain | 24 dBi |