Description
- Antenna Type: Window / Adhesive Mount
- Frequency: Cellular / GNSS-GPS combo
- Power Gain: Multi-dBi
- Connector:
- Application: LTE / GPS
850/900/1800/1900/2100Mhz with GPS/GLONASS, Glass / Adhesive mount, IP67
850/900/1800/1900/2100Mhz with GPS/GLONASS, Glass / Adhesive mount, IP67
$43.00
850/900/1800/1900/2100Mhz with GPS/GLONASS, Glass / Adhesive mount, IP67
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | MA204w.A.LB.001 |
| Brand | Taoglas |
| Dimensions | x x mm |
| Temperature | -40° to 85°C |
| Antenna Technology | GLONASS |
| Mounting | Adhesive Mount |
| Color | Black |
| Antenna Type | Window/Adhesive Mount |
| Antenna Frequency Type | Cellular/GNSS-GPS Combo |
| Gain | 28 dBi |