Description
- Antenna Type:
- Frequency: Lora-433 / 868 / 915MHz
- Power Gain:
- Connector:
- Application: Evaluation Board
HAD.B.21 – EVB Board (2 x HA.21.A) with SMA(F) Connector
HAD.B.21 – EVB Board (2 x HA.21.A) with SMA(F) Connector
$123.50
HAD.B.21 – EVB Board (2 x HA.21.A) with SMA(F) Connector
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.26 × 3.15 × 0.25 in |
| Model Number | HAD.B.21 |
| Brand | Taoglas |
| Dimensions | 159.1 mm × 80.1 mm (6.26 in. × 3.15 in.) |
| Temperature | -40° to 85°C |
| Antenna Technology | 433/868/915 MHz |
| Antenna Frequency | 915 MHz |
| Mounting | Connector Mount |
| Antenna Frequency Type | LoRa-433/868/915 MHz |
| Application | Evaluation Board |