Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 2 in |
| Model Number | 5C875 |
| Brand | CalAmp |
| Dimensions | 305 mm (1 ft) |
| Accessory Type | Wiring Harness |
| Product Family | CalAmp Accessories |
| Cable Connector 1 | 5-Pin Relay |
| Cable Connector 2 | Bare Wire |
| Connector Type | 5-Pin Relay to Bare Wire |
| Cable Length | 30.5 m (100 ft) |
