Description
iButton 1-bit bus Reader and Cable, 4 feet (use with 5C250, 5C260, or 5C360)
$5 off 5+
$10 off 10+
$51.00
iButton 1-bit bus Reader and Cable, 4 feet (use with 5C250, 5C260, or 5C360)
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 2 in |
| Brand | CalAmp |
| Model Number | 4C763 |
| Dimensions | 4 ft |
| Accessory Type | Misc Accessory |
| Product Family | CalAmp Accessories |
| Accessory Connector | Molex |
| Connector Type | 2-pin Molex (1×2 male) |
| Cable Length | 1.2 m (4 ft) |