Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Brand | CalAmp |
| Model Number | 4C765 |
| Accessory Type | Misc Accessory |
| Product Family | CalAmp Accessories |
| Accessory Connector | Molex |
| Connector Type | 3-pin Molex (1×3-male) |
$13.00
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Brand | CalAmp |
| Model Number | 4C765 |
| Accessory Type | Misc Accessory |
| Product Family | CalAmp Accessories |
| Accessory Connector | Molex |
| Connector Type | 3-pin Molex (1×3-male) |