Description
4-pin to 5-pin pigtail used with the RS232 universal programming cable (134364-SER).
$13.28 Original price was: $13.28.$9.00Current price is: $9.00.
4-pin to 5-pin pigtail used with the RS232 universal programming cable (134364-SER).
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 2 in |
| Brand | CalAmp |
| Model Number | 5C940 |
| Dimensions | 150 mm (5.9 in.) |
| Accessory Type | Programming/IO Cable |
| Product Family | CalAmp Accessories |
| Accessory Connector | Molex |
| Cable Connector 1 | 5-Pin Molex (1×5 Male) |
| Connector Type | 5-Pin Molex (1×5 Male) |
| Cable Length | 150 mm (5.9 in.) |