Description
- Connector:
- Cable Type:
- Cable Length:
- Operation Voltage: 3.7 V
Replacement battery for TTU-1200/2800 series
$36.79 Original price was: $36.79.$26.00Current price is: $26.00.
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Brand | CalAmp |
| Model Number | 1BF112-P11204730N |
| Accessory Type | Battery |
| Product Family | CalAmp Accessories |
| Connector Type | 2-pin Molex (1×2) |
| Operation Voltage | 3.7 V |