Description
- Accessory Type:
- Connector:
- Cable Type:
- Cable Length:
- Operation Voltage:
CalAmp JPOD2-ACC-G1000
$78.00
CalAmp JPOD2-ACC-G1000
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2 × 1 in |
| Brand | CalAmp |
| Model Number | JPOD2-ACC-G1000 |
| Dimensions | 5 in. × 2 in. × 1 in. |
| Accessory Type | Interface Adapter |
| Product Family | CalAmp Accessories |
| Cable Length | 457 mm (1.5 ft) |