Description
- Accessory Type:
- Connector:
- Cable Type:
- Cable Length:
- Operation Voltage:
IPEX MHF4 to SMA-F (RP) Bulkhead – 150mm 6“ RF Cable: 0.81 Coaxial
IPEX MHF4 to SMA-F (RP) Bulkhead – 150mm 6“ RF Cable: 0.81 Coaxial
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 2 in |
| Model Number | CBIRF-N150 |
| Brand | SparkLAN |
| Dimensions | 150 mm |
| Product Family | SparkLAN Accessories |
| Connector Type | MHF4 to RP-SMA |
| Mounting | Bulkhead Mount |