Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 in |
| Brand | Ericsson |
| Model Number | 170585-001 |
| Dimensions | 3 m |
| Accessory Type | Power/IO Cable |
| Product Family | Ericsson Cradlepoint Accessories |
| Cable Length | 3 m (10 ft) |
$14.49




| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 in |
| Brand | Ericsson |
| Model Number | 170585-001 |
| Dimensions | 3 m |
| Accessory Type | Power/IO Cable |
| Product Family | Ericsson Cradlepoint Accessories |
| Cable Length | 3 m (10 ft) |