Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Brand | Semtech (Sierra Wireless) |
| Model Number | 6001394 |
| Accessory Type | Power Supply |
| Product Family | Semtech Accessories |
| Operation Voltage | 12 V |
| Input Power | 120 V |

$45.00
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Brand | Semtech (Sierra Wireless) |
| Model Number | 6001394 |
| Accessory Type | Power Supply |
| Product Family | Semtech Accessories |
| Operation Voltage | 12 V |
| Input Power | 120 V |