Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| MPN | 170718-000 |
| Brand | Ericsson |
| Model Number | 170718-000 |
| Accessory Type | Mounting Bracket |
| Product Family | Ericsson Cradlepoint Accessories |
| Mounting | Screw Mount |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| MPN | 170718-000 |
| Brand | Ericsson |
| Model Number | 170718-000 |
| Accessory Type | Mounting Bracket |
| Product Family | Ericsson Cradlepoint Accessories |
| Mounting | Screw Mount |