Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.53 × 1.27 × 0.3 in |
| Brand | Teltonika |
| Model Number | PR5MEC24 |
| Dimensions | 115 mm × 32.2 mm × 7.5 mm (4.53 in. × 1.27 in. × 0.3 in.) |
| Accessory Type | Mounting Bracket |
| Product Family | Cables and Accessories |
| Material Connector | Aluminum Alloy 6061 + Stainless Steel 304 |




