Additional information
| Weight | 0.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 2 in |
| Tariff COO | South Korea – No Tariff |
| Model Number | SPCB-104954 |
| Brand | Suntech |
| Dimensions | 3 m (10 ft) |
| Accessory Type | Power/IO Cable |
| Product Family | Cables and Accessories |
| Material Connector | DC Barrel |
| Cable Length | 3 m (10 ft) |
| Operation Voltage | 120 V DC |




