Additional information
| Weight | 1.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 2 in |
| Model Number | T0008690 |
| Brand | Tektelic |
| Dimensions | 3 m (10 ft) |
| Accessory Type | Misc Accessory |
| Product Family | Cables and Accessories |
| Cable Length | 3 m (10 ft) |
| Weight | 1.0 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 2 in |
| Model Number | T0008690 |
| Brand | Tektelic |
| Dimensions | 3 m (10 ft) |
| Accessory Type | Misc Accessory |
| Product Family | Cables and Accessories |
| Cable Length | 3 m (10 ft) |