Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.83 × 15.16 × 2.72 in |
| Dimensions | 580 mm × 385 mm × 69 mm (22.83 in. × 15.16 in. × 2.72 in.) |
| MPN | S45 |
| Model Number | S45 |
| Temperature | –40 °C to 85 °C (–40 °F to 185 °F) |
| Brand | Milesight |
| Operation Voltage | 18.44 V |
| Accessory Type | Solar Panel |
| Product Family | Cables and Accessories |
| Max Power Rating | 45 W |

