Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 2 in |
| MPN | EWPOW800 |
| Model Number | EWPOW800 |
| Brand | Embedded Works |
| Operation Voltage | 5 V |
| Accessory Type | Power Adapter |
| Input Power | 100/240 V, 2 A |
| Max Power Rating | 10W |
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 2 in |
| MPN | EWPOW800 |
| Model Number | EWPOW800 |
| Brand | Embedded Works |
| Operation Voltage | 5 V |
| Accessory Type | Power Adapter |
| Input Power | 100/240 V, 2 A |
| Max Power Rating | 10W |