Description
QNAP TS-EC1680U-E3-4GE-R2-US
$5,344.99 Original price was: $5,344.99.$4,645.00Current price is: $4,645.00.
QNAP TS-EC1680U-E3-4GE-R2-US
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | TS-EC1680U-E3-4GE-R2-US |
| Brand | QNAP |
| Temperature | 0 °C to 40 °C (32 °F to 104 °F) |
| Cooling | Fan |
| Power | 100 V to 240 V |
| Warranty | 1 Year |