Description
QNAP TS-EC2480U-E3-4GE-R2-US
$9,072.99 Original price was: $9,072.99.$8,033.00Current price is: $8,033.00.
QNAP TS-EC2480U-E3-4GE-R2-US
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | TS-EC2480U-E3-4GE-R2-US |
| Brand | QNAP |
| Temperature | 0 °C to 40 °C (32 °F to 104 °F) |
| Cooling | Fan |
| Power | 100 V to 240 V |
| Warranty | 1 Year |