Additional information
| Weight | 15.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Brand | Synology |
| Model Number | DVA3221 |
| Temperature | 4.4 °C to 40 °C (40 °F to 104 °F) |
| Form Factor | Tower |
| Cooling | Fan |
| Power | 100 V to 240 V |
Synology 4-bay DVA deep learning video
$3,432.00
| Weight | 15.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Brand | Synology |
| Model Number | DVA3221 |
| Temperature | 4.4 °C to 40 °C (40 °F to 104 °F) |
| Form Factor | Tower |
| Cooling | Fan |
| Power | 100 V to 240 V |