Description
Fanless Nano ULV 1.3GHz + AMOS Embedded Chassis for EITX-3000 Em-ITX Board, with 1× HDD Bay
$447.99 Original price was: $447.99.$392.00Current price is: $392.00.
Fanless Nano ULV 1.3GHz + AMOS Embedded Chassis for EITX-3000 Em-ITX Board, with 1× HDD Bay
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.13 × 4.96 × 2.09 in |
| Chipset Maker | VIA |
| Model Number | AMOS500009001-T |
| Brand | VIA Technologies |
| Dimensions | 232 mm × 126 mm × 53 mm |
| Form Factor | Embedded PC |
| Product Series | VIA AMOS |
| Processor Series | VIA Nano |
| Cooling | None |
| CPU | VIA Nano |
| Speed | 1.3 GHz |
| Warranty | 1 Year |