Description
Fanless Nano ULV 1.0GHz + AMOS Embedded Chassis for EITX-3000 Em-ITX Board + EMIO-3210 +
$670.99 Original price was: $670.99.$584.00Current price is: $584.00.
Fanless Nano ULV 1.0GHz + AMOS Embedded Chassis for EITX-3000 Em-ITX Board + EMIO-3210 +
| Weight | 6.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.02 × 4.91 × 2.13 in |
| Chipset Maker | VIA |
| Model Number | AMOS521010002-T |
| Brand | VIA Technologies |
| Dimensions | 330.6 mm × 124.8 mm × 54.2 mm |
| Form Factor | Embedded PC |
| Product Series | VIA AMOS |
| Processor Series | VIA Nano |
| Cooling | None |
| CPU | VIA Nano |
| Speed | 1 GHz |
| Warranty | 1 Year |