Description
VIA LVDS Panel Daughter Board for VAB-600
LVDS panel daughter board for VAB-600
$38.99 Original price was: $38.99.$33.00Current price is: $33.00.
VIA LVDS Panel Daughter Board for VAB-600
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Chipset Maker | VIA |
| Model Number | VAB-600-D |
| Brand | VIA Technologies |
| Software Support | Linux, Android |
| Warranty | 1 Year |
| Memory | 4 GB |