Description
Features
- 12.1″ TFT Industrial LCD Monitor
- No-touch Screen
- RCA Input for CVBS
- AC Power
Features
| Weight | 14.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.39 × 1.83 × 10.24 in |
| Brand | Axiomtek |
| Model Number | P6122PG-AC-V3-RC-US-EU |
| Dimensions | 340 mm × 46.5 mm × 260 mm |
| Temperature | 0 °C to 55 °C (32 °F to 131 °F) |
| Screen Size | 12.1 in. |
| Warranty | 1 Year |
| Memory | 64 MB |