Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | RB11E |
| Brand | SensorWorks |
| Sensor Form Factor | Sensor |
| Application | Condition Monitoring |
| Technology | LoRaWAN |
| Sensor Type | Light, Motion, Temperature |
$88.99 Original price was: $88.99.$78.00Current price is: $78.00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | RB11E |
| Brand | SensorWorks |
| Sensor Form Factor | Sensor |
| Application | Condition Monitoring |
| Technology | LoRaWAN |
| Sensor Type | Light, Motion, Temperature |