Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | WxS 880-007 |
| Brand | SensorWorks |
| Sensor Form Factor | Sensor |
| Application | Condition Monitoring |
| Technology | LoRaWAN |
| Sensor Type | Tilt |
$437.99 Original price was: $437.99.$402.00Current price is: $402.00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | WxS 880-007 |
| Brand | SensorWorks |
| Sensor Form Factor | Sensor |
| Application | Condition Monitoring |
| Technology | LoRaWAN |
| Sensor Type | Tilt |