Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | RHF1S001-915Mhz |
| Brand | SensorWorks |
| Sensor Form Factor | Sensor |
| Application | Condition Monitoring |
| Technology | LoRaWAN |
| Sensor Type | Humidity, Temperature |
$64.99 Original price was: $64.99.$59.00Current price is: $59.00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Model Number | RHF1S001-915Mhz |
| Brand | SensorWorks |
| Sensor Form Factor | Sensor |
| Application | Condition Monitoring |
| Technology | LoRaWAN |
| Sensor Type | Humidity, Temperature |